Ubytování Jindřichův Hradec, Penzion U starýho dubu, ubytování Jižní Čechy, Česká Kanada.

Konečně dovolená - vypnout, uvolnit se, regenerovat, sladké nicnedělání, které dělá dobře na těle i duši. Střídavý pohled na rozkvetlé louky zalité sluncem, zrcadlící se hladiny rybníků a tůní obklopených překrásnými lesy. Šumění větru doprovázené ptačím orchestrem budou vaším společníkem.
Nabízíme vám příjemné ubytování a služby v klidném a idylickém prostředí uzavřeného Ubytování Jižní Čechy, bazén, ubytování Jindřichův Hradec, ubytování Česká Kanada, jindřichohradecko a pečlivě udržovaného areálu s bezprostřední dostupností jihočeských cyklostezek a řeky Nežárky. Penzion se nachází v krásném a romantickém prostředí Jižních Čech nedaleko Jindřichova Hradce v těsné blízkosti rozmanité přírody České Kanady.


Panenská nedotčenost okolní krajiny je ideálním místem pro milovníky houbaření, cykloturistiky, rybolovu, pěší turistiky nebo jízdy na koních. Ubytování Jižní Čechy, ubytování Jindřichův Hradec, ubytování Česká Kanada, cyklostezkyV případě špatného počasí se vám jistě bude líbit návštěva Jindřichohradeckého muzea či zámku, romantické Červené Lhoty, nebo si můžete vybrat z mnoha jiných zajímavostí kterých jsou Jižní Čechy, Česká Kanada i samotné jindřichohradecko plné.


Penzion U starýho dubu vám nabízí ubytování na jihu čech, pouhé 4 km od Jindřichova Hradce na samém okraji jihočeské vesničky Rodvínov a České Kanady. Zemědělská usedlost z roku 1832, která původně sloužila k chovu dobytka, se dnes po více než 190 letech změnila na moderní rodinný penzion, Penziony Jižní Čechy, ubytování Jindřichův Hradec, penzion Česká Kanadakterý poskytuje ubytování v roztomilých pokojích či apartmánech. Najdete zde také útulnou restauraci, rustikální bar, sluneční terasu, venkovní krb s grilem a společenský sál s výhledem na 700 let památný starý dub.


Pro vaši dovolenou a  relaxaci je zde dále k dispozici bazén, masážní a kosmetické studio, wellness, minigolf, gril, krb, dětské hřiště a pár metrů vzdálená cyklostezka. Přestavba a renovace s citem pro styl a dějiny navozuje zvláštní atmosféru  a my se budeme snažit, aby jste se již od příjezdu cítili blahodárně a vaše dovolená v jižních Čechách byla po všech stránkách perfektní.

Ubytování Jižní Čechy, ubytování Jindřichův Hradec, ubytování Česká Kanada, restaurace, polopenze Ubytování Česká Kanada, příroda v okolí penzionu v České Kanadě Ubytování Jižní Čechy, ubytování Jindřichův Hradec, wellness a ubytování v České Kanadě Ubytování Jižní Čechy, Penziony Jižní Čechy, ubytování Česká Kanada, bazén, jízda na koni
Ubytování Jindřichův Hradec, bazén, ubytování, penzion, Česká Kanada Ubytování Jindřichův Hradec, penziony, ubytování Česká Kanada Wellness, penzion, ubytování, Česká Kanada, Jindřichův Hradec Dovolená, ubytování, Česká Kanada, jindřichohradecko

Akční týdenní pobyty září 2020 + zdarma polopenze a wellness 

ubytovani jizni_cechy_bazen_penzion_u_staryho_dubu

Facebook
Pečeť penzionu