pá, 19 čvc 2024
so, 20 čvc 2024

Dovolená Jižní Čechy

Penzion U starýho dubu

Konečně dovolená - vypnout, uvolnit se, regenerovat, sladké nicnedělání, které dělá dobře na těle i duši. Střídavý pohled na rozkvetlé louky zalité sluncem, zrcadlící se hladiny rybníků a tůní obklopených překrásnými lesy. Šumění větru doprovázené ptačím orchestrem budou vaším společníkem.

Nabízíme vám příjemné ubytování a služby v klidném a idylickém prostředí uzavřeného rodinného penzionu a pečlivě udržovaného areálu s bezprostřední dostupností jihočeských cyklostezek a řeky Nežárky. Ideální místo pro ubytování Jižní Čechy, Jindřichův Hradec a Česká Kanada.

Penzion se nachází v krásném a romantickém prostředí Jižních Čech nedaleko Jindřichova Hradce v těsné blízkosti rozmanité přírody České Kanady. Panenská nedotčenost okolní krajiny je ideálním místem pro milovníky houbaření, cykloturistiky, rybolovu, pěší turistiky nebo jízdy na koních. V případě špatného počasí se vám jistě bude líbit návštěva Jindřichohradeckého muzea či zámku, romantické Červené Lhoty, nebo si můžete vybrat z mnoha jiných zajímavostí kterých jsou Jižní Čechy, Česká Kanada i samotné jindřichohradecko plné.

 

Akční pobyty 2022 Jižní čechy

Pro vaši dovolenou a relaxaci je zde dále k dispozici bazén, wellness, gril, krb, dětské hřiště a pár metrů vzdálená cyklostezka. Přestavba a renovace s citem pro styl a dějiny navozuje zvláštní atmosféru a my se budeme snažit, aby jste se již od příjezdu cítili blahodárně a vaše dovolená v jižních Čechách byla po všech stránkách perfektní.

Penzion U starýho dubu vám nabízí ubytování na jihu čech, pouhé 4 km od Jindřichova Hradce na samém okraji jihočeské vesničky Rodvínov a České Kanady. Zemědělská usedlost z roku 1832, která původně sloužila k chovu dobytka, se dnes po více než 190 letech změnila na moderní rodinný penzion, který poskytuje ubytování v roztomilých pokojích či apartmánech. Najdete zde také útulnou restauraci, rustikální bar, sluneční terasu s vyhřívaným bazénem, venkovní krb s grilem a společenský sál s výhledem na 700 let památný starý dub. Dovolená s dětmi i se psem Jižní Čechy, ubytování Jindřichův Hradec, penzion Česká Kanada.

Naprosta spokojenost, skvele jidlo, skveli majitele, bazen, dovolenou s detmi (2,4roky) jsme si max uzili. Lenka M.
Velmi krásné místo pro relax. Super na kola i pěší túry vřele doporučuji. A majitelé Maříkovi moc příjemní lidé Petr D.
My jsme penzion navštívili už podruhé a rádi se sem budeme určitě vracet i nadále. Patříme k těm, co ocení klid, rodinné prostředí a domácí atmosféru. Lenka K.
Rozhodně doporučujeme. Super příjemní majitelé, rodinné prostředí. V době pobytu plno dětí se super rodiči, se kterými si rozumíte, ale to bude i tím prostředím-to prostředí má na všechny asi pozitivní vliv. Tomas S.
Pečeť penzionu