30/11/2021
01/12/2021

Dovolená Jižní Čechy

Penzion U starýho dubu

Konečně dovolená - vypnout, uvolnit se, regenerovat, sladké nicnedělání, které dělá dobře na těle i duši. Střídavý pohled na rozkvetlé louky zalité sluncem, zrcadlící se hladiny rybníků a tůní obklopených překrásnými lesy. Šumění větru doprovázené ptačím orchestrem budou vaším společníkem.

Nabízíme vám příjemné ubytování a služby v klidném a idylickém prostředí uzavřeného rodinného penzionu Ubytování Jižní Čechy, bazén, ubytování Jindřichův Hradec, ubytování Česká Kanada, jindřichohradecko a pečlivě udržovaného areálu s bezprostřední dostupností jihočeských cyklostezek a řeky Nežárky.

Penzion se nachází v krásném a romantickém prostředí Jižních Čech nedaleko Jindřichova Hradce v těsné blízkosti rozmanité přírody České Kanady. Panenská nedotčenost okolní krajiny je ideálním místem pro milovníky houbaření, cykloturistiky, rybolovu, pěší turistiky nebo jízdy na koních. Ubytování Jižní Čechy, ubytování Jindřichův Hradec, ubytování Česká Kanada, cyklostezky. V případě špatného počasí se vám jistě bude líbit návštěva Jindřichohradeckého muzea či zámku, romantické Červené Lhoty, nebo si můžete vybrat z mnoha jiných zajímavostí kterých jsou Jižní Čechy, Česká Kanada i samotné jindřichohradecko plné.

 

Akční pobyty 2021 Jižní čechy

Pro vaši dovolenou a relaxaci je zde dále k dispozici bazén, wellness, gril, krb, dětské hřiště a pár metrů vzdálená cyklostezka. Přestavba a renovace s citem pro styl a dějiny navozuje zvláštní atmosféru a my se budeme snažit, aby jste se již od příjezdu cítili blahodárně a vaše dovolená v jižních Čechách byla po všech stránkách perfektní.

Penzion U starýho dubu vám nabízí ubytování na jihu čech, pouhé 4 km od Jindřichova Hradce na samém okraji jihočeské vesničky Rodvínov a České Kanady. Zemědělská usedlost z roku 1832, která původně sloužila k chovu dobytka, se dnes po více než 190 letech změnila na moderní rodinný penzion, Penziony Jižní Čechy, ubytování Jindřichův Hradec, penzion Česká Kanada, který poskytuje ubytování v roztomilých pokojích či apartmánech. Najdete zde také útulnou restauraci, rustikální bar, sluneční terasu s vyhřívaným bazénem, venkovní krb s grilem a společenský sál s výhledem na 700 let památný starý dub.